V Náměšti stáli na bedně Marie Hynštová a Lukáš Koudelka, v Šumperku Petr Fochler a v Blažovicích pak Anežka Langhammerová a Lukáš Soural

V Náměšti stáli na bedně Marie Hynštová a Lukáš Koudelka, v Šumperku Petr Fochler a v Blažovicích pak Anežka Langhammerová a Lukáš Soural

Na dvou závodech jsem se objevili na startu. V Náměšti a v Blažovicích. Vcelku se nám dařilo, tak se na to podíváme.

Šumperk

Petr Fochler ve středu vyrazil na Kros obchodní akademie, který se běžel v lesích nad Šumperkem. Ve velmi rychle běženém závodě doběhl celkově čtvrtý a v kategorii skončil třetí.

Blažovice

Anežka Langhammerová běžela 6 km závod a vedla si výborně. Doběhla třetí celkově.

Lenka Hrabovská pak běžela také šestku a po výborném výkonu a strhujícím finiši, kdy proběhla cílem společně s Anežkou ve stejném čase, obsadila dle čipové technologie čtvrté místo.

Lukáš Soural vyrazil na desítku a ve skvělé konkurenci vybojoval celkové čtvrté míst a v kategorii nad 40 let vyhrál.

Stasrtovaly tam i děti. Michal Hrabovský doběhl v mladších žácích třetí.

A Lucie Hrabovská pak ve starší přípravce dívek třetí.

Náměšť na Hané

Pro body do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje jsme jeli do Náměšti na Běh Terezským údolím. Neskutečné teplo na to, že je 28. září, ale jinak je tam krásně a v lese i příjemně. Všichni tam podali parádní výkony a konkurence se sešla skvělá. A nejlepší ženy, jak běžely rychle, to už je fakt fofr. Je radost se dívat na borce, muže i ženy, když běží už tak slušným tempem.

Lukáš Koudelka běžel fantasticky. Strhujícím závěrem se propracoval až na druhé místo mezi čtyřicátníky a celkově skončil pátý.

Martin Skřivánek též zabojoval, když mezi muži nad 40 doběhl na šestém místě.

A Marie Hynštová si doklusala v pohodě pro vítězství mezi ženami nad 50 let.

Výsledky jsou výborné, jen od stále stejných členů AK Drnovice. Tak uvidíme, kolik se nás sejde v sobotu v Pozořicích.