Irena Pospíšilová první i v Borském Svätém Juru

Irena Pospíšilová první i v Borském Svätém Juru

Na Slovensku pokračoval Moravsko  - Slovenský běžecký pohár Během jurským parkem, tam mají teď napilno, a naši tradiční účastníci tohoto seriálu tam samozřejmě nemohli chybět.

Borský Svätý Jur

Irena Pospíšilová tam opět s přehledem zvítězila mezi ženami. Nemá tam tradičně konkurenci.

Petr Halas po dopolední dvanáctce ve Vyškově doběhl 34. Celkově a 11. v kategorii, je vidět, že má naběhané, protože i čas zaběhl velmi dobrý.

Matěj a Anežka Halasovi nastoupili do závodu jundoru na trať 1600m dlouhou.

Anežka v nabité konkurenci 10 závodnic zabojovala a brala parádní bronz za čas 6:45.

Na Matěje to bylo ještě dlouhé, ale celou dobu běžel a dokonce předvedl závěrečný sprint. Mezi dorostenci doběhl desátý.

Startovaly tam i Lucie a Lenka Pospíšilovy a po absolvovaných prázdninách na táboře to zvládly dobře.