Anežka Langhammerová druhá a Lucie Kolmašová pátá Rakousku, Lukáš Soural třetí na Slovensku a Adéla Uhrinová vyhrála v Křižínkově

Anežka Langhammerová druhá a Lucie Kolmašová pátá Rakousku, Lukáš Soural třetí na Slovensku a Adéla Uhrinová vyhrála v Křižínkově

V sobotu jsme opět startovali v Rakousku a další členové AK Drnovice se rozjeli do Letohradu a taky na Slovensko.

Weitersfeld

Mailauf ve Weitersfeldu byl dalším ze závodů, kde šlo o body do Rakouského běžeckého poháru, který letos také absolvujeme. Na téměř úplné rovině nás tam čekalo 8,4 km a bylo to nesmírně rychlé i přes příšerné vedro.

Anežka Langhammerová si skvěle poradila se soupeřkami. V klidu si je pohlídala a doběhla si pro druhé místo v absolutním pořadí.

Lucie Kolmašová rozběhla závod velmi svižně, rovnoměrným tempem si posbírala soupeřky a zvítězila mezi ženami nad 40 let. Celkově pak doběhla na pátém místě.

Marie Hynštová v Rakousku nemá v kategorii nad 60 let konkurenci a také to ve Weitersfedu potvrdila bezpečným vítězstvím v této kategorii.

Letohrad

v Letohradu pokračovala Orelská běžecká liga kopcovitou Letohradskou pětkou.

Anežka Halasová v mladších žákyních běžela trať 1,5 km a doběhla po bojovném výkonu druhá.

Anička Halasová na 5km trati vybojovala v nejmladších ženách druhé místo.

A Petr Halas pak mezi muži nad 50 let obsadil výborné 5. místo.

Dojč

Na Slovensko si zase zajel pro body do Moravsko – Slovenského běžeckého poháru Lukáš Soural. A vedl si tam skvěle. Celkově proběhl cílem na třetím místě. A mezi muži nad 40 vyhrál.

Startovala tam také Jana Soldánová a mezi nejmladšími ženami doběhla po dobrém výkonu na dvanáctém místě.