Zlatý hattrick Lukáše Koudelky ve Slavkově, Petr Fochler zvítězil v Praze, na stupních jsme stáli také ve Vyškově

Zlatý hattrick Lukáše Koudelky ve Slavkově, Petr Fochler zvítězil v Praze, na stupních jsme stáli i ve Vyškově

Na svůj oblíbený závod do Slavkova, tedy na Slavkovskou pípu zamířil Lukáš Koudelka.

A Night Trail Run ve Vyškově také navštívili borci od nás z klubu a Petr Fochler bojoval v kopcích v Praze.

Slavkov

Již 46. ročník má za sebou nesmírně populární závod Slavkovská pípa.

V dobách, kdy tam startovali i českoslovenští atletičtí reprezentanti byl dokonce závod oficiálně zakázaný, přesto se vždy konal. Tato akce má své legendy a mezi ně se už pomalu řadí také Lukáš Koudelka.

Po páté na této speciální akci, kdy se musí vypít 4 piva a odběhnout 11 km zvítězil, a třikrát po sobě v posledních letech, takže už se tady zařadil mezi nesmrtelné.

A letos opět nenašel soupeře, zvítězil a stvrdil tak zlatý hattrick na této akci.

Startoval tam také Jaroslav Trávníček.

A ve stejném družstvu s ním bojoval i Tomáš Müller.

Praha Zbraslav

Petr Fochler vyrazil na další závod ze seriálu běhu do vrchů v Praze na Zbraslavskou Závist - trať měla 3,5 km s převýšením 190 metrů. S přehledem a s velkým náskokem v tréninkovém tempu zvítězil a vede si skvěle v celém seriálu.

Vyškov

Další díl Night Trail Runu se běžel včera ve Vyškově jako charitativní běh pro šestiletou Aničku, která se léčí s hematoonkologickým onemocněním. Mezi startujícími se podařilo vybrat 11 000,-Kč.

Nejprve se běžel nesoutěžní rodinný běh, ve kterém Anežka Halasová proběhla cílem jako druhá dívka.

Počasí přálo, nepršelo, v kategorii muži, ženy a tandemy padly traťové rekordy.

V hlavním závodě pak Anička Halasová obsadila v nejmladší kategorii žen parádní 2. místo, celkově doběhla jako 10. žena.

A jako bonus ještě vyhrála cenu od patrona tohoto závodu biatlonisty Michala Krčmáře.

Simona Grulichová po výborném výkonu zvítězila mezi ženami nad 40 let.

Kategorii tandem pak vyhrálo duo Petr Tauš a Lenka Hrabovská. To mohla vyhrát i absolutně mezi ženami, kdyby nemusela čekat na parťáka.

Tak snad jsou to již všechny výsledky z víkendu. Rozhodně je dobré, že je nás stále vidět. Jen věřím, že se přidají i ostatní.