Ve Vnorovech pokračovala Orelská běžecká liga

Vnorovskou desítkou pokračoval Moravsko – Slovenský běžecký pohár a zároveň také Orelská běžecká liga.

Ve Vnorovech bylo pekelně teplo a dusno. Ale jinak zase všechno klapalo, i když organizátoři byli nuceni vzhledem k počtu přihlášených dětí kategorie neplánovaně dělit. Ale  určitě to bylo ku prospěchu věci a nakonec se všechno stihlo a hlavní závod odstartoval na čas. Jen bohužel nejsou zatím hotové výsledky tak snad to aspoň informativně stačí takhle.

Vnorovy

Anežka Halasová zase zvládla jak svůj závod, tak 2x mažoretkové vystoupení.

Jen letos se to sešlo trošku nešťastně, hned po vystoupení se jen přezula a pádila na start závodu na 200m. Ten pak zvládla po to všem i v kostýmu naprosto skvěle - doběhla  asi kolem 8 – 10. místa  z 28 závodnic ročníků 2010/11.

Matěj Halas parádně zabojoval. Dokonce i pěkně odstartoval a doběhl tak na pěkném  asi 8 - 10. místě.

Vojta Halas běžel s ním závod na 100m.

Anička Halasová pak v jundoru bojovala, co to šlo. Prvních 1500m se jí běželo parádně, pak už to byl trošku boj, ale nakonec se kousla a doběhla si pro bronz v kategorii dorostenek.

Monika Trojancová ve kvalitní konkurenci zamakala a vyneslo ji to 5. místo.

Gabriel Provazník zabojoval a mezi kluky urval 10. místo.

Rafael Provazník běžel, co mohl a zatím nevím, kolikátý přesně doběhl.

Iveta Trojancová si na 2500m trati dorostenek doběhla, ale kolikátá byla, to také nevím.

A zatím jen mezi diváky tam kulila oči Denisa Machalová.

To snad všechno. Jak nejsou výsledky, špatně se dává nějaký rozumný souhrn dohromady, ale je dobře, že děti závodí i v létě.