V Pardubicích si na polovičním Ironmenovi vedli skvěle Dana Hyláková a Blanka Neubauerová, v Břeclavi zase dala osobák na trojku Anička Halasová

V Pardubicích si na polovičním Ironmenovi vedli skvěle Dana Hyláková a Blanka Neubauerová, v Břeclavi zase dala osobák na trojku Anička Halasová

Nevím jak to nazvat, pro mě osobně by to byla sebevražda jenom vlézt do vody natož tak jet v takovém počasí na kole, ale borci z AK Drnovice to dokázali, musím jen smeknout.

A také Anička Halasová překonala šílenou šňůru problémů a je zpátky.

To jsou ve všech případech výsledky, kdy se ukazuje, že vůle dokáže překonat všechny problémy a překážky.

Pardubice

V sobotu v krajně nepříznivém počasí, kdy i ryby ve vodě přestaly plavat, ptáci nelétali a psi zalezli do boudy, aby všichni nepomrzli, vyrazili do Pardubic na triatlonový závod Czechman Dana Hyláková, Blanka Neubauerová, Tomáš Müller a Patrik Pataki.

Čekalo je v té příšerné ledárně 1,9 km plavání, 90 km na kole a půlmaratón, tedy 21,1 km běhu. Byl to test vůle a odolnosti. Ti rozumnější to zabalili, aby si neublížili jak třeba Patrik Pataki, který tak zmrzl na kole, že závod raději ukončil.

Ovšem výborně si navzdory počasí vedli ostatní borci z AK Drnovice.

Dana Hyláková zvítězila při svém prvním startu na tak dlouhých distancích ve své kategorii ve výborném výkonu na takové podmínky.

Stejně skvěle se dařilo Blance Neubauerové. Skončila třetí mezi ženami nad 45 let.

A také Tomáš Müller závod dokončil mezi čtyřicátníky na 40. místě.

Břeclav

A také ještě v sobotu běžela Anička Halasová v Břeclavi na soutěži družstev trať 3000 metrů. Vedla si výborně. Časem 12:47, 59 zvítězila mezi dorostenkami, o 16 vteřin si posunula osobní rekord a navíc vytvořila i nový oddílový rekord dorostenek Orla Vyškov.

Jak jsem napsal v úvodu, tady se patří jen smeknout a postát v němém úžasu.