Petr Hének vybojoval v Lošticích titul mistra ČR v ultratrailu, Alena Hénková tam skončila třetí

Petr Hének vybojoval v Lošticích titul mistra ČR v ultratrailu, Alena Hénková tam skončila třetí

Ultramaraton Borák v Lošticích, což bylo zároveň i Mistrovství České republiky v ultratrailu, se rozhodli vyzkoušet v sobotu Alena a Petr Hénkovi.

Loštice

Petr Hének trať 86km dlouhou vyhrál po fantastickém výkonu v čase 6:35 a vybojoval svůj první titul mistra republiky.

A Alena Hénková byla třetí mezi ženami časem 8:57 a třetí místo obsadila i v mistrovství republiky.

Celá trať byla podle Petra běhatelná, tak se daly zaběhnout rychlé časy. Vůbec neměl krizi a celý závod se mu běželo skvěle.

Vidíte, jak se dá krátce a jednoduše popsat něco tak úžasného!

Je to neskutečně fantastický výsledek a také samozřejmě výkon z hranice snů. U obou dvou.