Petr Fochler vyhrál další canicross v Hradci, Silvie Divišová bojovala ve Zlíně

Petr Fochler vyhrál další canicross v Hradci, Silvie Divišová bojovala ve Zlíně

Ještě tu mám další dva výborné víkendové výsledky, tak se o ně musím s vámi podělit.

Hradec Králové

Petr Fochler vyrazil i se svým psem Cashem na další závod v canicrossu na ManMat canicross okolo Hradce 2020 na trať okolo rybníku Biřička.

V sobotu v nesmírně nabitém závodě, kde už startují i čeští reprezentanti třeba v moderním pětiboji, dokázal v obrovském tempu na 4,6 km dlouhé trati v terénu zvítězit o 6,5 vteřiny.

V neděli pak na trati ještě o tři vteřiny zrychlili a celkově zvítězili absolutně o 20 vteřin.

Škoda jen, že jsou letos zrušené jak ME tak MS.

Zlín

Silvie Divišová pak startovala ve Zlíně v rámci Festivalového půlmaratónu na trati čtvrtmaratónu. Závod byl hodně poznamenaný zmatky kolem Covidu, takž se ani nevyhlašovalo. Škoda, protože Silvie zabojovala a celkově doběhla pátá. V kategorii pak druhá.

Tak to už je snad z tohoto nabitého víkendu všechno. Doufám, že budou sportovní akce pokračovat a nikdo je šmahem nezakáže.