Irena Pospíšilová druhá celkově a první v kategorii v Rohatci v Marie Hynštová první v kategorii v Černé Hoře

Irena Pospíšilová druhá celkově a první v kategorii v Rohatci v Marie Hynštová  první v kategorii v Černé Hoře

Státní svátek 8. května, který vyšel opět na středu, dal možnost vyrazit opět někam na závody. Je jasné, že to nemohlo být tak slavné, jako v sobotu v Olšanech, ale přesto se jednotlivci objevili v Černé Hoře, kde pokračovala Okresní blanenská liga nejstarším závodem na Moravě a v Rohatci, tam šlo zase o body do Moravsko – Slovenského běžeckého poháru.

Náměšť na Hané

Minulou neděli ještě startovala Zuzana Hubáčková v Náměšti na závodě Náměšť – Střížov – Náměšť a doběhla mezi ženami na čtvrtém místě.

V úterý pak startovala opět v seriálu šumperských běžců v běhu na Baštu, kde ve své kategorii vyhrála.

A ve středu na státní svátek doběhla čtvrtá v Sokolském běhu v Nemilanech.

Černá Hora

Na velmi krásném závodě v Černé Hoře bohužel startovala jen Marie Hynštová.

Mezi ženami si vedla velmi zdatně a svoji kategorii s přehledem ovládla.

Rohatec

A v Rohatci pak bojovala o body jen Irena Pospíšilová. V nabité konkurenci na velmi krátké tratí doběhla druhá absolutně mezi ženami a zvítězila ve své kategorii.

Startovaly tam i její dcery.

Lenka Pospíšilová skončil 16 z 28 startujících dívek.

A Lucinka Pospíšilová pak 24 z 31 startujících dívek.

Praha

Petr Fochler si dal v rámci tréninku štafetový závod Craft Team Running Challenge 2019 - Praha 5. Běželo se na trati v délce půlmaratónu a štafetu tvořili jen 4 běžci, takže to byl docela ostrý trénink na okruhu v délce 1,3 km. Petrova štafeta v ostré konkurenci doběhla pátá v čase 1:02:13.

Vyškov

Na akci Rozchodíme Vyškov na hlavním stadionu ve Vyškově se zašli projít mladí orlíci z naší tréninkové skupiny.

Je fakt, že to bylo slabší s naší účastí na závodech uprostřed týdne, ale to se nedá nic dělat. Snad to bude v neděli v Kojetíně lepší.